Oferta

Organizacja eventów – agencja Enterteam

Jesteśmy agencją eventową z Trójmiasta. Naszą specjalnością jest organizacja najróżniejszych imprez i wydarzeń dla firm – od wielu lat obsługujemy Klientów biznesowych, zapewniając usługi o najwyższym standardzie. Indywidualne podejście, profesjonalizm, fachowe doradztwo i otwartość na specjalne życzenia – tego można spodziewać się po współpracy z naszą agencją eventową. Bogate doświadczenie i kreatywność w realizacji zleceń sprawiają, że chętnie podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Oferta
Marketing events - Enterteam

Eventy marketingowe to bezpośrednie spotkania z marką, produktem, ofertą. Ta nowoczesna forma promocji wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego oferujemy nie tylko wsparcie logistyczne, ale przede wszystkim kreatywne koncepcje eventowe. Skala wydarzeń nie ma dla nas znaczenia – w imprezach kameralnych i masowych dbamy o każdy detal przygotowania i realizacji.

Zobacz Ofertę >

Eventy firmowe - Enterteam

Eventy firmowe są stałym atutem naszej oferty. Otwartość na oczekiwania naszych klientów i umiejętność ich trafnego odczytywania to początek współpracy z nami. Kolejnym krokiem jest oferta „szyta na miarę” w odpowiedzi na to, czego tak naprawdę potrzebuje firma. Dążymy do zapewnienia klientom pełnego komfortu współpracy i swobody działania.

Zobacz Ofertę >

Konferencje - Enterteam

Konferencje to szczególna kategoria spotkań biznesowych. Jesteśmy partnerem dla naszych klientów na każdym etapie organizacji – od opracowania formuły, przez realizację programu merytorycznego, po prace logistyczne. Pracujemy dla dużych i małych przedsiębiorstw i dla klientów indywidualnych. Każda konferencja, kongres, szkolenie to dla nas wyzwanie, by przybyli goście wyszli zadowoleni z udziału w naszej realizacji.

Zobacz Ofertę >

Wydarzenia plenerowe - Enterteam

Wydarzenia plenerowe dają nam nieskończone możliwości wykorzystania wyjątkowości i charakteru danego miejsca tak, by każda impreza była niepowtarzalna i wyjątkowa. Na pierwszym miejscu obok rozrywki stawiamy bezpieczeństwo. Ze szczegółami dbamy o infrastrukturę i atrakcje, by zagwarantować uśmiech uczestników i doskonałą zabawę. Kompleksowa obsługa to nasza specjalność!

Zobacz Ofertę >

Uroczyste gale i jubileusze - Enterteam

Uroczyste gale i jubileusze to dla nas niewyczerpane pole możliwości realizacji wyjątkowych wydarzeń dla firm i klientów indywidualnych. Czuwamy nad imprezami od początku do końca, a zatem od koncepcji po samą realizację. Zaproponujemy miejsce, przygotujemy harmonogram i zadbamy o prawidłowy przebieg wydarzenia. Wszystko po to, by impreza była jedyna w swoim rodzaju!

Zobacz Ofertę >

Premiery i inauguracje - Enterteam

Premiery i inauguracje dają pole do popisu naszej kreatywności. Lubimy to! Product launching to dla nas wyjątkowa okazja by być pionierem w innowacyjnych rozwiązaniach i wytyczać nowe kierunki promocji. Nic nie jest przypadkowe – wybór miejsca podkreślającego walory marki, program, atrakcje, nawet pora roku! Rozwiązania są unikalne dla każdego produktu. Atmosfera i emocje – nie do powtórzenia!

Zobacz Ofertę >

Influencer marketing - Enterteam

Influencer marketing pozwala nam odpowiedzieć na potrzeby odbiorców oraz naszych klientów. Opowiadamy historie i budujemy relacje. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na dobranie odpowiedniej strategii i idealnych twórców internetowych, zgodnych z wartościami marki, dzięki czemu najefektywniej wykorzystujemy ich potencjał wpływu na odbiorców.

Zobacz Ofertę >

Eventy ekologiczne - Enterteam

Eventy ekologiczne to nasza specjalność. Organizowane przez nas wydarzenia to kreatywne rozwiązania, odpowiadające najnowszym trendom w branży ekologicznej. Organizujemy szkolenia, warsztaty, pikniki dla firm, ekologiczne strefy na mniejszych i większych wydarzeniach wykorzystując idee przyjazne środowisku: zero waste, recycling oraz z zachowaniem zdrowych i proekologicznych postaw.

Zobacz Ofertę >

Marta Kozłowska
quotes

Event to bliskie spotkanie konsumenta z marką i emocje, które tym spotkaniem wywołujemy u uczestników. Wrażenia muszą rodzić się niezauważalnie, naturalnie, dlatego tak ważne jest dopasowanie konwencji i dobór atrakcji. One muszą być adekwatne dla promowanej marki. Zapadać w pamięć. Logistyka powinna pozostać całkowicie niezauważona przez uczestników.

Marta Kozłowska
quotes
quotes

O sukcesie eventu decyduje dobre planowanie – jasno sprecyzowany cel skorelowany z grupą docelową, spójny scenariusz, a potem profesjonalna realizacja, dbałość o detale. Kluczowy jest pomysł. Wydarzenie musi się wyróżniać, dostarczyć uczestnikom wyjątkowych przeżyć i doświadczeń. Inaczej zginie w tłumie innych eventów.

Agnieszka Sągin
quotes
Agnieszka Sągin
Podczas tegorocznej edycji przez 2 dni celebrowałyśmy Dzień Kobiet w towarzystwie wyjątkowych Pań. W tematycznych strefach czekało wiele atrakcji w postaci zabiegów kosmetycznych, praktycznych porad, darmowych badań oraz konsultacji ze specjalistami.
Było to miejsce, w którym najemcy Centrum, partnerzy i fundacje zadbali o Panie. Dwa dni wypełnione były spotkaniami z ekspertami, konkursami i usługami, m. in.:
- zabiegi na ciało, twarz i włosy
- spotkanie z trychologiem
- konsultacje z trenerem personalnym
- porady stylistek
- darmowa usługa makijażu
- ćwiczenia pamięci i koncentracji
Podczas celebracji 8. urodzin Centrum Riviera zabraliśmy Klientów w wyjątkową URODZINOWĄ PODRÓŻ. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w podniebnej przygodzie i wygrać odlotowe prezenty! Nasza załoga zaprosiła do lotu w przestworzach zakupów z liniami Riviera Air!
Zakupy w Centrum upoważniały do wzięcia udziału w akcji paragonowej, w której można było otrzymać nagrody gwarantowane a na szczęśliwych pasażerów, którzy wzięli udział w zadaniu dodatkowym, do wygrania czekało 8 wyjątkowych nagród głównych!
Zasady były proste:
✈ przyleć do Centrum Riviera w dniach 16-23 października, ✈ zrób zakupy, ✈ w dniach 21-23 października zgłoście się z dowodami zakupów na Urodzinowy Terminal Riviery, ✈ wykonajcie celny rzut do Urodzinowej Ścianki, ✈ odbierzcie odlotowe nagrody gwarantowane oraz weźcie udział w zabawie o nagrody główne!
Akcja integracja w kaszubskim klimacie! Już po przyjeździe goście zostali przywitani chlebem, solą oraz kieliszkiem lokalnego cydru. Folkowym akcentem były chusty oraz kapelusze. Dekoracje takie jak drewniane skrzynie z jabłkami i dyniami, metalowe wiadra, konewki wypełnione kwiatowymi kompozycjami, lampiony, drewniane podstawki, kolorowe wstęgi z białymi ramkami tworzące wyjątkową ściankę zdjęciową, snopki słomy, podkreślyły klimat wydarzenia i samego miejsca. Całość poprowadził gospodarz – wodzirej w tradycyjnym kaszubskim stroju, który powitał gości oraz poprowadził zabawy integracyjne. Po zmroku goście mogli wspólnie zasiąść przy ognisku, upiec kiełbaski, posłuchać muzyki folkowej na żywo, posłuchać opowieści kaszubskiego gawędziarza oraz spróbować tabaki. W programie były również liczne warsztaty, degustacje, regionalne przysmaki, tańce i śpiewy.

Miarą sukcesu naszej agencji eventowej jest to, że uważnie słuchamy naszych Klientów i organizujemy wydarzenia, które spełniają ich najśmielsze oczekiwania. Nasze imprezy na stałe zapisują się w historii firm i zostają w pamięci uczestników. Nieważna jest skala eventu – dla nas każdy jest wyjątkowy, dlatego tworzymy go profesjonalnie i z zaangażowaniem, co gwarantuje zadowolenie naszych Klientów i ich gości. Niezależnie od tego, czy planujesz imprezę integracyjną, piknik, uroczystą galę, a może konferencję – gwarantujemy, że przygotujemy ją w taki sposób, że pozostawi po sobie jedynie najlepsze wspomnienia.

Co zapewniamy jako firma organizująca eventy?

Jesteśmy firmą organizującą eventy, która na pierwszym miejscu zawsze stawia zadowolenie Klienta. Wyróżnia nas nie tylko profesjonalizm, ale również ogromna pomysłowość. Jako agencja eventowa nie działamy szablonowo – do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i ze świeżym spojrzeniem, co nie oznacza jednak, że nie sięgamy także po sprawdzone rozwiązania. Uwielbiamy trudne wyzwania i nietypowe zadania. Oficjalne gale i jubileusze, uroczyste premiery, konferencje czy imprezy stylizowane i tematyczne – mamy doświadczenie w organizacji najróżniejszych eventów.

Jeżeli szukasz firmy organizującej eventy w Gdańsku i okolicach, zapraszamy. Realizujemy projekty eventów bazujące na własnych pomysłach i kreacjach, czy to na wyjazd integracyjny dla pracowników, czy event o charakterze ekologicznym, a także piknik firmowy.

Dlaczego warto powierzyć nam organizację eventów?

Do organizacji eventów podchodzimy w sposób kompleksowy, dbając o wszelkie, nawet najdrobniejsze szczegóły – to właśnie od detali w dużej mierze zależy sukces imprezy i to, czy wyróżni się ona na tle innych podobnych wydarzeń. Tworzymy personalizowane zaproszenia, wybieramy oprawę muzyczną, dopracowujemy dekoracje, przygotowujemy dedykowane upominki, zamawiamy catering – a każdy z tych elementów zawsze dopasowujemy do preferencji konkretnego Klienta.

Impreza firmowa w stylu lat 90.? Wydarzenie utrzymane w klimacie „Wielkiego Gatsby’ego” albo innego filmu? EKO event? Wyjazd integracyjny ze spływem kajakowym? A może elegancka gala inauguracyjna? Sprostamy każdemu wyzwaniu. Starannie zaprojektujemy aranżację miejsca, obmyślimy niebanalne atrakcje i rozrywki, zadbamy o oprawę wizualną i muzyczną.

Jako firma organizująca imprezy integracyjne i okolicznościowe kładziemy nacisk na dobrą komunikację i przejrzyste warunki współpracy. Powierzając nam przygotowanie eventu, możesz mieć pewność, że będzie dopracowany w każdym aspekcie. Jesteśmy terminowi i rzetelni, a przy tym elastyczni, ponieważ zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Organizacja eventów to nie tylko nasza praca, ale prawdziwa pasja. Dołożymy wszelkich starań, by przygotować dla Ciebie niezapomniane wydarzenie, do którego uczestnicy jeszcze po wielu latach z przyjemnością będą powracać myślami. Serdeczne zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane współpracą z profesjonalną agencją eventową z Trójmiasta.