Oferta

Firma organizująca eventy i imprezy okolicznościowe

Jesteśmy firmą eventową z Trójmiasta.
Miarą naszego sukcesu jest to, że słuchamy uważnie naszych klientów i organizujemy wydarzenia, które spełniają ich najśmielsze oczekiwania. Nasze imprezy na stałe wpisują się w historię firm i zostają w pamięci uczestników. Nieważna jest skala eventu – dla nas każdy jest wyjątkowy, dlatego tworzymy go profesjonalnie i z zaangażowaniem, co gwarantuje sukces naszych klientów i zadowolenie ich gości.

Oferta
Marketing events - Enterteam

Eventy marketingowe to bezpośrednie spotkania z marką, produktem, ofertą. Ta nowoczesna forma promocji wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego oferujemy nie tylko wsparcie logistyczne, ale przede wszystkim kreatywne koncepcje eventowe. Skala wydarzeń nie ma dla nas znaczenia – w imprezach kameralnych i masowych dbamy o każdy detal przygotowania i realizacji.

Zobacz Ofertę >

Eventy firmowe - Enterteam

Eventy firmowe są stałym atutem naszej oferty. Otwartość na oczekiwania naszych klientów i umiejętność ich trafnego odczytywania to początek współpracy z nami. Kolejnym krokiem jest oferta „szyta na miarę” w odpowiedzi na to, czego tak naprawdę potrzebuje firma. Dążymy do zapewnienia klientom pełnego komfortu współpracy i swobody działania.

Zobacz Ofertę >

Konferencje - Enterteam

Konferencje to szczególna kategoria spotkań biznesowych. Jesteśmy partnerem dla naszych klientów na każdym etapie organizacji – od opracowania formuły, przez realizację programu merytorycznego, po prace logistyczne. Pracujemy dla dużych i małych przedsiębiorstw i dla klientów indywidualnych. Każda konferencja, kongres, szkolenie to dla nas wyzwanie, by przybyli goście wyszli zadowoleni z udziału w naszej realizacji.

Zobacz Ofertę >

Wydarzenia plenerowe - Enterteam

Wydarzenia plenerowe dają nam nieskończone możliwości wykorzystania wyjątkowości i charakteru danego miejsca tak, by każda impreza była niepowtarzalna i wyjątkowa. Na pierwszym miejscu obok rozrywki stawiamy bezpieczeństwo. Ze szczegółami dbamy o infrastrukturę i atrakcje, by zagwarantować uśmiech uczestników i doskonałą zabawę. Kompleksowa obsługa to nasza specjalność!

Zobacz Ofertę >

Uroczyste gale i jubileusze - Enterteam

Uroczyste gale i jubileusze to dla nas niewyczerpane pole możliwości realizacji wyjątkowych wydarzeń dla firm i klientów indywidualnych. Czuwamy nad imprezami od początku do końca, a zatem od koncepcji po samą realizację. Zaproponujemy miejsce, przygotujemy harmonogram i zadbamy o prawidłowy przebieg wydarzenia. Wszystko po to, by impreza była jedyna w swoim rodzaju!

Zobacz Ofertę >

Premiery i inauguracje - Enterteam

Premiery i inauguracje dają pole do popisu naszej kreatywności. Lubimy to! Product launching to dla nas wyjątkowa okazja by być pionierem w innowacyjnych rozwiązaniach i wytyczać nowe kierunki promocji. Nic nie jest przypadkowe – wybór miejsca podkreślającego walory marki, program, atrakcje, nawet pora roku! Rozwiązania są unikalne dla każdego produktu. Atmosfera i emocje – nie do powtórzenia!

Zobacz Ofertę >

Influencer marketing - Enterteam

Influencer marketing pozwala nam odpowiedzieć na potrzeby odbiorców oraz naszych klientów. Opowiadamy historie i budujemy relacje. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na dobranie odpowiedniej strategii i idealnych twórców internetowych, zgodnych z wartościami marki, dzięki czemu najefektywniej wykorzystujemy ich potencjał wpływu na odbiorców.

Zobacz Ofertę >

Eventy ekologiczne - Enterteam

Eventy ekologiczne to nasza specjalność. Organizowane przez nas wydarzenia to kreatywne rozwiązania, odpowiadające najnowszym trendom w branży ekologicznej. Organizujemy szkolenia, warsztaty, pikniki dla firm, ekologiczne strefy na mniejszych i większych wydarzeniach wykorzystując idee przyjazne środowisku: zero waste, recycling oraz z zachowaniem zdrowych i proekologicznych postaw.

Zobacz Ofertę >

Marta Kozłowska

Event to bliskie spotkanie konsumenta z marką i emocje, które tym spotkaniem wywołujemy u uczestników. Wrażenia muszą rodzić się niezauważalnie, naturalnie, dlatego tak ważne jest dopasowanie konwencji i dobór atrakcji. One muszą być adekwatne dla promowanej marki. Zapadać w pamięć. Logistyka powinna pozostać całkowicie niezauważona przez uczestników.

Marta Kozłowska

O sukcesie eventu decyduje dobre planowanie – jasno sprecyzowany cel skorelowany z grupą docelową, spójny scenariusz, a potem profesjonalna realizacja, dbałość o detale. Kluczowy jest pomysł. Wydarzenie musi się wyróżniać, dostarczyć uczestnikom wyjątkowych przeżyć i doświadczeń. Inaczej zginie w tłumie innych eventów.

Agnieszka Sągin
Agnieszka Sągin
Podczas tegorocznej edycji przez 2 dni celebrowałyśmy Dzień Kobiet w towarzystwie wyjątkowych Pań. W tematycznych strefach czekało wiele atrakcji w postaci zabiegów kosmetycznych, praktycznych porad, darmowych badań oraz konsultacji ze specjalistami.
Było to miejsce, w którym najemcy Centrum, partnerzy i fundacje zadbali o Panie. Dwa dni wypełnione były spotkaniami z ekspertami, konkursami i usługami, m. in.:
- zabiegi na ciało, twarz i włosy
- spotkanie z trychologiem
- konsultacje z trenerem personalnym
- porady stylistek
- darmowa usługa makijażu
- ćwiczenia pamięci i koncentracji
Podczas celebracji 8. urodzin Centrum Riviera zabraliśmy Klientów w wyjątkową URODZINOWĄ PODRÓŻ. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w podniebnej przygodzie i wygrać odlotowe prezenty! Nasza załoga zaprosiła do lotu w przestworzach zakupów z liniami Riviera Air!
Zakupy w Centrum upoważniały do wzięcia udziału w akcji paragonowej, w której można było otrzymać nagrody gwarantowane a na szczęśliwych pasażerów, którzy wzięli udział w zadaniu dodatkowym, do wygrania czekało 8 wyjątkowych nagród głównych!
Zasady były proste:
✈ przyleć do Centrum Riviera w dniach 16-23 października, ✈ zrób zakupy, ✈ w dniach 21-23 października zgłoście się z dowodami zakupów na Urodzinowy Terminal Riviery, ✈ wykonajcie celny rzut do Urodzinowej Ścianki, ✈ odbierzcie odlotowe nagrody gwarantowane oraz weźcie udział w zabawie o nagrody główne!
Akcja integracja w kaszubskim klimacie! Już po przyjeździe goście zostali przywitani chlebem, solą oraz kieliszkiem lokalnego cydru. Folkowym akcentem były chusty oraz kapelusze. Dekoracje takie jak drewniane skrzynie z jabłkami i dyniami, metalowe wiadra, konewki wypełnione kwiatowymi kompozycjami, lampiony, drewniane podstawki, kolorowe wstęgi z białymi ramkami tworzące wyjątkową ściankę zdjęciową, snopki słomy, podkreślyły klimat wydarzenia i samego miejsca. Całość poprowadził gospodarz – wodzirej w tradycyjnym kaszubskim stroju, który powitał gości oraz poprowadził zabawy integracyjne. Po zmroku goście mogli wspólnie zasiąść przy ognisku, upiec kiełbaski, posłuchać muzyki folkowej na żywo, posłuchać opowieści kaszubskiego gawędziarza oraz spróbować tabaki. W programie były również liczne warsztaty, degustacje, regionalne przysmaki, tańce i śpiewy.