Oferta

Firma organizująca eventy i imprezy okolicznościowe

Jesteśmy firmą eventową z Trójmiasta.
Miarą naszego sukcesu jest to, że słuchamy uważnie naszych klientów i organizujemy wydarzenia, które spełniają ich najśmielsze oczekiwania. Nasze imprezy na stałe wpisują się w historię firm i zostają w pamięci uczestników. Nieważna jest skala eventu – dla nas każdy jest wyjątkowy, dlatego tworzymy go profesjonalnie i z zaangażowaniem, co gwarantuje sukces naszych klientów i zadowolenie ich gości.

Oferta
Marketing events - Enterteam

Eventy marketingowe to bezpośrednie spotkania z marką, produktem, ofertą. Ta nowoczesna forma promocji wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego oferujemy nie tylko wsparcie logistyczne, ale przede wszystkim kreatywne koncepcje eventowe. Skala wydarzeń nie ma dla nas znaczenia – w imprezach kameralnych i masowych dbamy o każdy detal przygotowania i realizacji.

Zobacz Ofertę >

Eventy firmowe - Enterteam

Eventy firmowe są stałym atutem naszej oferty. Otwartość na oczekiwania naszych klientów i umiejętność ich trafnego odczytywania to początek współpracy z nami. Kolejnym krokiem jest oferta „szyta na miarę” w odpowiedzi na to, czego tak naprawdę potrzebuje firma. Dążymy do zapewnienia klientom pełnego komfortu współpracy i swobody działania.

Zobacz Ofertę >

Konferencje - Enterteam

Konferencje to szczególna kategoria spotkań biznesowych. Jesteśmy partnerem dla naszych klientów na każdym etapie organizacji – od opracowania formuły, przez realizację programu merytorycznego, po prace logistyczne. Pracujemy dla dużych i małych przedsiębiorstw i dla klientów indywidualnych. Każda konferencja, kongres, szkolenie to dla nas wyzwanie, by przybyli goście wyszli zadowoleni z udziału w naszej realizacji.

Zobacz Ofertę >

Wydarzenia plenerowe - Enterteam

Wydarzenia plenerowe dają nam nieskończone możliwości wykorzystania wyjątkowości i charakteru danego miejsca tak, by każda impreza była niepowtarzalna i wyjątkowa. Na pierwszym miejscu obok rozrywki stawiamy bezpieczeństwo. Ze szczegółami dbamy o infrastrukturę i atrakcje, by zagwarantować uśmiech uczestników i doskonałą zabawę. Kompleksowa obsługa to nasza specjalność!

Zobacz Ofertę >

Uroczyste gale i jubileusze - Enterteam

Uroczyste gale i jubileusze to dla nas niewyczerpane pole możliwości realizacji wyjątkowych wydarzeń dla firm i klientów indywidualnych. Czuwamy nad imprezami od początku do końca, a zatem od koncepcji po samą realizację. Zaproponujemy miejsce, przygotujemy harmonogram i zadbamy o prawidłowy przebieg wydarzenia. Wszystko po to, by impreza była jedyna w swoim rodzaju!

Zobacz Ofertę >

Premiery i inauguracje - Enterteam

Premiery i inauguracje dają pole do popisu naszej kreatywności. Lubimy to! Product launching to dla nas wyjątkowa okazja by być pionierem w innowacyjnych rozwiązaniach i wytyczać nowe kierunki promocji. Nic nie jest przypadkowe – wybór miejsca podkreślającego walory marki, program, atrakcje, nawet pora roku! Rozwiązania są unikalne dla każdego produktu. Atmosfera i emocje – nie do powtórzenia!

Zobacz Ofertę >

Influencer marketing - Enterteam

Influencer marketing pozwala nam odpowiedzieć na potrzeby odbiorców oraz naszych klientów. Opowiadamy historie i budujemy relacje. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na dobranie odpowiedniej strategii i idealnych twórców internetowych, zgodnych z wartościami marki, dzięki czemu najefektywniej wykorzystujemy ich potencjał wpływu na odbiorców.

Zobacz Ofertę >

Eventy ekologiczne - Enterteam

Eventy ekologiczne to nasza specjalność. Organizowane przez nas wydarzenia to kreatywne rozwiązania, odpowiadające najnowszym trendom w branży ekologicznej. Organizujemy szkolenia, warsztaty, pikniki dla firm, ekologiczne strefy na mniejszych i większych wydarzeniach wykorzystując idee przyjazne środowisku: zero waste, recycling oraz z zachowaniem zdrowych i proekologicznych postaw.

Zobacz Ofertę >

Marta Kozłowska

Event to bliskie spotkanie konsumenta z marką i emocje, które tym spotkaniem wywołujemy u uczestników. Wrażenia muszą rodzić się niezauważalnie, naturalnie, dlatego tak ważne jest dopasowanie konwencji i dobór atrakcji. One muszą być adekwatne dla promowanej marki. Zapadać w pamięć. Logistyka powinna pozostać całkowicie niezauważona przez uczestników.

Marta Kozłowska

O sukcesie eventu decyduje dobre planowanie – jasno sprecyzowany cel skorelowany z grupą docelową, spójny scenariusz, a potem profesjonalna realizacja, dbałość o detale. Kluczowy jest pomysł. Wydarzenie musi się wyróżniać, dostarczyć uczestnikom wyjątkowych przeżyć i doświadczeń. Inaczej zginie w tłumie innych eventów.

Agnieszka Sągin
Agnieszka Sągin
W ostatnim czasie wspierałyśmy GIWK w organizacji specjalnych stref ekologicznych. Jedna miała miejsce w Forum Gdańsk a druga podczas wydarzenia Gdańska Eko Strefa na Targu Węglowym. W ramach kampanii „Miasto na detoksie” oraz innych działań edukacyjnych współtworzyłyśmy miejsca warsztatowe pod hasłem „Dekoduj plastik”. Eventy edukacyjne mają moc i zawsze cieszą nas podwójnie! Była to okazja aby poznać tajniki plastikowych opakowań przedmiotów, którymi się otaczamy, przyjrzeć się domowym zasobom i nieco zmodyfikować codzienne nawyki. Źródło @GIWK
Przez 4 dni celebrowałyśmy Dzień Kobiet w towarzystwie wyjątkowych Pań. W tematycznych strefach czekało wiele atrakcji w postaci zabiegów kosmetycznych, praktycznych porad, darmowych badań oraz konsultacji ze specjalistami. Nasze liczne „burze mózgów” na etapie kreacji wydarzenia przyniosły efekty i następnie można było je śledzić w komunikacji największego centrum handlowego w Polsce północnej. A co najważniejsze, udało nam się sprostać największemu wyzwaniu - przygotowaniu eventu z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.
Wyjątkowy plener artystyczny inspirowany żywiołem wody zorganizowany pod hasłem „Poznajmy się w tangu”. Warsztaty tanga argentyńskiego, koncert carillonowy, warsztaty malowania na wodzie, plener artystyczny z rysownikami, występ zespołu Zagan Acoustic, wodna kawiarenka, piękna scenografia i wyjątkowi goście. Wodowanie Sztuk to realizacja, która zapadnie nam w pamięci na długo.