Podczas celebracji 8. urodzin Centrum Riviera zabraliśmy Klientów w wyjątkową URODZINOWĄ PODRÓŻ. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w podniebnej przygodzie i wygrać odlotowe prezenty! Nasza załoga zaprosiła do lotu w przestworzach zakupów z liniami Riviera Air!

8 urodziny Centrum Riviera

Podczas tegorocznej edycji przez 2 dni celebrowałyśmy Dzień Kobiet w towarzystwie wyjątkowych Pań. W tematycznych strefach czekało wiele atrakcji w postaci zabiegów kosmetycznych, praktycznych porad, darmowych badań oraz konsultacji ze specjalistami.

Plac Piękna w Centrum Riviera

Akcja integracja w kaszubskim klimacie! W programie liczne warsztaty, degustacje, ognisko, konkurencje sprawnościowe, regionalne przysmaki, tańce i śpiewy.

Jarmark integracyjny GIWK

Specjalne strefy ekologiczne, podczas których propagujemy życie w idei zero waste oraz less waste, a także edukować jak właściwe postępować z odpadami komunalnymi.

Eko Strefy dla GIWKu

Przez 4 dni celebrowałyśmy Dzień Kobiet w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni. W tematycznych strefach czekało wiele atrakcji…

Plac Piękna w Centrum Riviera

Dokładnie 5 lat temu postanowiłyśmy rzucić wszystko i otworzyć własny biznes……..

5 lat razem!

Nie ma nic lepszego niż zadowolony Klient i satysfakcja z dobrze wykonanej usługi! Takie słowa sprawiają, że chce nam się jeszcze więcej pracować i podejmować coraz to nowsze wyzwania.

List referencyjny od K2 Management

Event integracyjny dla pracowników firmy Warta S.A. i ich rodzin zorganizowany w ostatni weekend wakacji. ..

Spotkanie pracowników Warta S.A.

Wyjątkowy plener artystyczny inspirowany żywiołem wody…

Wodowanie Sztuk

EkoEnergetyczny Festyn w ramach Dni Energii miasta Pruszcz Gdański zorganizowany pod hasłem „Dzielimy się energią!”.

EkoEnergetyczny Festyn w ramach Dni Energii