Influencer marketing

Organizacja kampanii marketingowych z Influencerami

Wypromuj swój produkt lub usługę w mediach społecznościowych

 Wspólpraca z infulencerami?
 Wspólpraca z infulencerami?
Eventy firmowe
Wspólpraca z infulencerami?

Zastanawiasz się nad współpracą z Influencerami? Chcesz ich zaangażować, ale nie wiesz kogo wybrać do kampanii, jak to przeprowadzić, by działania przyniosły efekty? Nasza firma Enterteam zrobi to za Ciebie!

Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie strategię kampanii, dobierzemy idealnych twórców internetowych, zgodnych z wartościami Twojej marki, dzięki którym dotrzemy z komunikacją do odpowiednich odbiorców. Opowiadamy historie i projektujemy doświadczenia, nie reklamy. Mamy wieloletnie doświadczenie w działaniach z influencerami i wiemy, jak najefektywniej wykorzystać ich potencjał wpływu na odbiorców.

Dlaczego influencerzy?

Marketerzy z roku na rok zwiększają budżety na influencer marketing. W dzisiejszych czasach działania z influencerami uważane są za jedną z najbardziej opłacalnych metod pozyskania klienta – ale dlaczego współpraca z odpowiednimi influencerami to teraz absolutny must-have w planach komunikacji marki?

Znana i lubiana postać urealnia produkt, pokazuje go w naturalnym użyciu, a do tego jej rekomendacje są inspiracją dla tysięcy osób, które regularnie obserwują swoich ulubionych twórców w poszukiwaniu wartościowych treści. Influencer, który zbudował wokół siebie zaangażowaną społeczność, nie pozwoli sobie na utratę zaufania i wiarygodności, więc będzie polecał tylko sprawdzone produkty marki, z którą się utożsamia. To właśnie przekłada się na ogromny wpływ na decyzje zakupowe. Enterteam ma know-how i wie, jak wykorzystać ten potencjał!

Eventy firmowe
Dlaczego my?

 • Świetnie znamy się na analityce,
 • pracujemy na nowoczesnych narzędziach do wyszukiwania i analizowania Influencerów,
 • nie jesteśmy automatem – wykorzystujemy nowe media, ale w tradycyjny sposób dbamy o dobre relacje z influencerami,
 • wiemy, jak w pełni wykorzystać potencjał twórców internetowych – Influencerzy to nie tylko zasięg, ale przede wszystkim wyjątkowa osobowość, jakościowy unikalny content i perswazyjność marketingowa (influence),
 • wykorzystujemy potencjał twórców internetowych, aby marka na tym zyskała.
  do każdej kampanii podchodzimy indywidualnie i nieszablonowo.

Wszystkie zaproponowane przez nas działania z influencerami są zawsze wynikiem analizy potrzeb i celów Twojej marki.

Nasze działania dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów – Product placement na Instagramie? Tutorial na YouTube? Warsztaty na Facebook Live? Działania marketingowe na Tik Toku? Czy po prostu unikalny content na kanały własne marki? Zakres naszych możliwości nie ma ograniczeń.

Eventy firmowe
Jak działamy? Tak wygląda proces współpracy step by step:

 • Zrozumienie marki i potrzeb Klienta
 • Pomysł kreatywny i założenia strategiczne kampanii
 • Dobór najlepszych twórców internetowych oraz platform
 • Nadzór nad produkcją contentu w oparciu o brief
 • Koordynacja publikacji
 • Monitoring i analiza statystyczna
 • Raport, wnioski i rekomendacje.

Influencer marketing to forma marketingu w mediach społecznościowych, na którą decyduje się coraz więcej firm. Jeśli rozważasz taki rodzaj promocji swojej marki, serdecznie zapraszamy do współpracy. Z przyjemnością zajmiemy się za Ciebie wszystkimi szczegółami, od wyboru odpowiedniego twórcy, przez stworzenie strategii kampanii, aż po nadzór nad jej realizacją.

Niezależnie od tego, czy Klient zleca nam organizację eventu marketingowego, czy właśnie podjęcie działań z influencerami, do każdego zadania pochodzimy z takim samym ogromnym zaangażowaniem i rzetelnością. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których influencer marketing i inne formy promocji nie mają żadnych tajemnic.

Na czym polega influencer marketing?

Tradycyjne sposoby reklamowania produktów (jak banery, pop-up czy display) obecnie tracą na skuteczności. Znacznie efektywniejszą formą promocji marki okazuje się z kolei właśnie influencer marketing, którego podstawą jest nie samo przekazanie informacji o ofercie, ale przede wszystkim zaufanie i pozytywne relacje z odbiorcą.

Influencerzy tworzą wokół siebie zaangażowaną społeczność – ich opinie są dla niej znacznie wiarygodniejsze niż anonimowej osoby, która zachwala dany produkt. Mają tym samym ogromny wpływ na decyzje zakupowe obserwujących ich internautów. Dlatego też media społecznościowe i platformy, jak Facebook, Instagram, YouTube czy TikTok, stanowią obszar szczególnie wartościowy z perspektywy marketingu. Ważne, by odpowiednio wybrać nie tylko twórcę, z którym w tym zakresie chce się podjąć współpracę, ale zastanowić się również, kto stanowi jego grupę odbiorców.