W Gdańsku, Gdyni i Sopocie można przygotować niezapomniane wydarzenia firmowe, imprezy integracyjne czy pikniki w duchu eko. Co sprawia, że te nadmorskie miejscowości tak idealnie nadają się do organizacji różnego rodzaju eventów? Wyjaśniamy!

Jaki potencjał eventowy kryje Trójmiasto?

Trójmiasto to miejsce niezwykle cenione przez organizatorów różnego rodzaju eventów przede wszystkim ze względu na atrakcyjną lokalizację. Gdańsk, Gdynia i Sopot są świetnie skomunikowane z pozostałymi częściami kraju, a dzięki obecności lotniska można łatwo dotrzeć tu nawet z innych zakątków świata.

Ponadto Trójmiasto zachwyca położeniem nad samym morzem. W tej przepięknej scenerii można przygotować wiele klimatycznych eventów, czy to na piaszczystej plaży, czy na pokładzie statku żeglującego po Zatoce Gdańskiej. Jakby tego było mało, w tych nadmorskich miejscowościach znajdują się liczne obiekty sportowe i kulturalne, nowoczesne muzea i galerie sztuki, a także instytucje naukowe i centra badawcze. Trójmiasto ma do zaoferowania wiele atrakcji turystycznych, oczarowuje zabytkami oraz niebanalną architekturą.

Jakiego typu eventy można urządzić na terenie Trójmiasta?

Jako specjaliści od organizacji eventów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie bez wahania możemy potwierdzić, że w Trójmieście da się urządzić niemal każdego typu imprezę – zarówno integracyjne wydarzenia dla firm, jak i targi, naukowe czy biznesowe konferencje, eventy o charakterze marketingowym albo uroczyste gale i jubileusze.

Rejs statkiem, impreza integracyjna na plaży, piknik rodzinny, event ekologiczny, gra miejska, bieg survivalowy, warsztaty artystyczne dla pracowników, a może oficjalna kolacja firmowa czy międzynarodowa konferencja przedsiębiorców? Każde z tego typu wydarzeń z łatwością można zorganizować w Trójmieście.

Organizowanie spotkań firmowych w dalszym ciągu budzi szereg dyskusji. Czy ma sens, czy może lepiej fundusze przeznaczyć na bonusy dla pracowników. Otóż, nie raz realizowaliśmy świąteczne eventy i spotkania noworoczne i jesteśmy zdania, że nic tak ...
Co to jest tak naprawdę Halloween i skąd do nas przywędrował. Otóż jest to zwyczaj związany z maskaradą, obchodzony w wieczór 31 października. Najhuczniej jest obchodzony w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Zaraz p ...