Słowem ”incentive” określa się sposób motywowania pracowników i klientów poprzez podróże. Człowiek niezaprzeczalnie jest ważnym kołem napędowym w firmie. Żaden, nawet najszybszy komputer, go nie wyręczy. Pracownicy, którzy wyróżniają się wybitnymi osiągnięciami, zasługują na szczególne wyróżnienie i nagrodę. Jednym z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów premiowania jest organizowanie wyjazdów oraz eventów motywacyjnych. Oprócz motywacji, taki wyjazd firmowy to również sposób na świętowanie jubileuszu, czy organizację wyjątkowej konferencji. Profesjonalnie przygotowany i zrealizowany program wyjazdu nie tylko sprzyja integracji pracowników firmy, ale i przechodzi do jej historii jako niecodzienne wydarzenie, upamiętniające ważne momenty w jej działalności.

Przykłady wyjazdów motywacyjnych:

 

Sportowe emocje na torach wyścigowych we Włoszech – doskonała forma rozrywki dla klientów indywidualnych oraz grup. Pełna adrenaliny przygoda za kółkiem Ferrari, Porsche czy prawdziwego bolidu Formuły 1.

 

Szlakiem toskańskich winnic – rodzaj wyjazdu motywacyjnego, który pozwoli połączyć wypoczynek na pięknych plażach ze zwiedzaniem miasteczek i poznaniem najlepszych smaków wina i włoskiej kuchni. Z takiej wyprawy każdy pracownik wróci wypoczęty i zrelaksowany.

 

Wyprawa po destylarniach śladem najlepszej whisky – połączenie zwiedzania najpiękniejszych zabytków Szkocji i destylarni whisky. Wyprawa idealna na spotkania z klientami, podczas której degustacja najlepszej ”szkockiej” w otoczeniu przyrody, będzie sprzyjać nie tylko rozmowom biznesowym.

 

Psie zaprzęgi i kurs maszerski w dowolnym zakątku Polski – to wyjątkowa forma integracji, podczas której uczestnicy pod okiem maszera, samodzielnie prowadzą zaprzęgi psów północnych. Wyprawa może się odbyć nie tylko zimą, ale również w okresie letnim.

 

Organizacją takich wyjazdów firmowych zajmują się odpowiednie działy firm lub wyspecjalizowane agencje eventowe. Skorzystanie z ich usług niesie ze sobą szereg zalet, które przedstawiamy w kilku punktach:

  • Przygotowanie innowacyjnej, zgodnej z najnowszymi trendami oferty oraz atrakcyjnego programu
  • Kompleksowa organizacja wyjazdu firmowego od A do Z
  • Załatwienie wszelkich wymogów formalnych i pozwoleń
  • Zatrudnianie starannie dobranych, doświadczonych kontrahentów i podwykonawców
  • Doradztwo na każdym etapie przygotowania i realizacji wyjazdu firmowego
  • Wsparcie w budowie pozytywnego wizerunku firmy
  • Pomoc w optymalizacji budżetu

 

Rynek wyjazdów incentive rośnie z roku na rok, gdyż coraz więcej firm przekonuje się, że inwestycja w pracowników jest opłacalna i często stanowi klucz do sukcesu. Dlatego my jako agencja eventowa staramy się tworzyć atrakcyjne i różnorodne programy, które w naturalny sposób wpisują się w aktualną strategię klientów.

Pewnie Was również dotykają dylematy, jaki prezent kupić mamie, tacie, siostrze czy przyjaciółce. Zakup prezentu dla bliskiej osoby to nie lada problem, lecz zakup upominku dla pracownika to więcej niż wyzwanie. Ponieważ da się odczuć, że okres prz ...