Słowem ”incentive” określa się sposób motywowania pracowników i klientów poprzez podróże. Człowiek niezaprzeczalnie jest ważnym kołem napędowym w firmie. Żaden, nawet najszybszy komputer, go nie wyręczy. Pracownicy, którzy wyróżniają się wybitnymi osiągnięciami, zasługują na szczególne wyróżnienie i nagrodę. Jednym z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów premiowania jest organizowanie wyjazdów oraz eventów motywacyjnych. Oprócz motywacji, taki wyjazd firmowy to również sposób na świętowanie jubileuszu, czy organizację wyjątkowej konferencji. Profesjonalnie przygotowany i zrealizowany program wyjazdu nie tylko sprzyja integracji pracowników firmy, ale i przechodzi do jej historii jako niecodzienne wydarzenie, upamiętniające ważne momenty w jej działalności.

Przykłady wyjazdów motywacyjnych:

 

Sportowe emocje na torach wyścigowych we Włoszech – doskonała forma rozrywki dla klientów indywidualnych oraz grup. Pełna adrenaliny przygoda za kółkiem Ferrari, Porsche czy prawdziwego bolidu Formuły 1.

 

Szlakiem toskańskich winnic – rodzaj wyjazdu motywacyjnego, który pozwoli połączyć wypoczynek na pięknych plażach ze zwiedzaniem miasteczek i poznaniem najlepszych smaków wina i włoskiej kuchni. Z takiej wyprawy każdy pracownik wróci wypoczęty i zrelaksowany.

 

Wyprawa po destylarniach śladem najlepszej whisky – połączenie zwiedzania najpiękniejszych zabytków Szkocji i destylarni whisky. Wyprawa idealna na spotkania z klientami, podczas której degustacja najlepszej ”szkockiej” w otoczeniu przyrody, będzie sprzyjać nie tylko rozmowom biznesowym.

 

Psie zaprzęgi i kurs maszerski w dowolnym zakątku Polski – to wyjątkowa forma integracji, podczas której uczestnicy pod okiem maszera, samodzielnie prowadzą zaprzęgi psów północnych. Wyprawa może się odbyć nie tylko zimą, ale również w okresie letnim.

 

Organizacją takich wyjazdów firmowych zajmują się odpowiednie działy firm lub wyspecjalizowane agencje eventowe. Skorzystanie z ich usług niesie ze sobą szereg zalet, które przedstawiamy w kilku punktach:

  • Przygotowanie innowacyjnej, zgodnej z najnowszymi trendami oferty oraz atrakcyjnego programu
  • Kompleksowa organizacja wyjazdu firmowego od A do Z
  • Załatwienie wszelkich wymogów formalnych i pozwoleń
  • Zatrudnianie starannie dobranych, doświadczonych kontrahentów i podwykonawców
  • Doradztwo na każdym etapie przygotowania i realizacji wyjazdu firmowego
  • Wsparcie w budowie pozytywnego wizerunku firmy
  • Pomoc w optymalizacji budżetu

 

Rynek wyjazdów incentive rośnie z roku na rok, gdyż coraz więcej firm przekonuje się, że inwestycja w pracowników jest opłacalna i często stanowi klucz do sukcesu. Dlatego my jako agencja eventowa staramy się tworzyć atrakcyjne i różnorodne programy, które w naturalny sposób wpisują się w aktualną strategię klientów.

Co to jest tak naprawdę Halloween i skąd do nas przywędrował. Otóż jest to zwyczaj związany z maskaradą, obchodzony w wieczór 31 października. Najhuczniej jest obchodzony w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Zaraz p ...