Imprezy integracyjne mają na celu zacieśnienie więzi między współpracownikami. Są okazją do tego, by zespół lepiej się poznał i to w mniej formalnych niż zazwyczaj okolicznościach. Ważne, by takie wydarzenie odbyło się w odpowiedniej lokalizacji – jednym z częstych wyborów jest polskie morze.

Pomysły na imprezy integracyjne w Trójmieście

Organizacja firmowej imprezy integracyjnej w Trójmieście otwiera ogromne możliwości. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, że Gdańsk, Gdynia i Sopot to miasta o niezwykle bogatym zapleczu kulturowo-rozrywkowym – znajdują się tu nie tylko ciekawe zabytki, ale też nowoczesne obiekty sportowe, muzea, galerie sztuki oraz znane i cenione restauracje, puby i bary.

Usytuowanie Trójmiasta nad morzem to jeden z głównych powodów, dla których tak często organizuje się tu imprezy integracyjne dla współpracowników. Piaszczysta plaża, szum morza, zachód słońca – to wymarzona sceneria do urządzenia niezapomnianego wydarzenia. Może polegać na pikniku połączonym z konkurencjami sportowymi i wodnymi. Ognisko, tańce, poczęstunek, wspólne śpiewanie szant – pomysłów jest wiele. W ramach imprezy można zdecydować się też na rejs statkiem.

O czym pamiętać przy organizacji imprezy integracyjnej w Trójmieście?

Jako specjaliści od organizacji imprez integracyjnych w Trójmieście przygotowanie wydarzenia zawsze rozpoczynamy od zapoznania się z potrzebami uczestników. Charakter imprezy, w tym zaplanowane rozrywki, zawsze muszą być dopasowane do profilu grupy.

Konieczne jest opracowanie spójnej koncepcji imprezy integracyjnej nad morzem. Warto, by każdy element był powiązany z poprzednim. Nieważne, czy impreza odbędzie się na plaży czy na pokładzie statku – nie można zapomnieć o kwestiach technicznych, nagłośnieniu i oświetleniu, a także cateringu.

Mając na uwadze, że branża eventowa rozwija się w zawrotnym tempie organizatorzy muszą nieustannie podążać za najnowszymi trendami. Klienci oczekują coraz to nowych pomysłów według niebanalnych i autorskich scenariuszy. Na pewno się z nami zgodzic ...
Słowem ”incentive” określa się sposób motywowania pracowników i klientów poprzez podróże. Człowiek niezaprzeczalnie jest ważnym kołem napędowym w firmie. Żaden, nawet najszybszy komputer, go nie wyręczy. Pracownicy, którzy wyróżniają się ...