Imprezy integracyjne mają na celu zacieśnienie więzi między współpracownikami. Są okazją do tego, by zespół lepiej się poznał i to w mniej formalnych niż zazwyczaj okolicznościach. Ważne, by takie wydarzenie odbyło się w odpowiedniej lokalizacji – jednym z częstych wyborów jest polskie morze.

Pomysły na imprezy integracyjne w Trójmieście

Organizacja firmowej imprezy integracyjnej w Trójmieście otwiera ogromne możliwości. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, że Gdańsk, Gdynia i Sopot to miasta o niezwykle bogatym zapleczu kulturowo-rozrywkowym – znajdują się tu nie tylko ciekawe zabytki, ale też nowoczesne obiekty sportowe, muzea, galerie sztuki oraz znane i cenione restauracje, puby i bary.

Usytuowanie Trójmiasta nad morzem to jeden z głównych powodów, dla których tak często organizuje się tu imprezy integracyjne dla współpracowników. Piaszczysta plaża, szum morza, zachód słońca – to wymarzona sceneria do urządzenia niezapomnianego wydarzenia. Może polegać na pikniku połączonym z konkurencjami sportowymi i wodnymi. Ognisko, tańce, poczęstunek, wspólne śpiewanie szant – pomysłów jest wiele. W ramach imprezy można zdecydować się też na rejs statkiem.

O czym pamiętać przy organizacji imprezy integracyjnej w Trójmieście?

Jako specjaliści od organizacji imprez integracyjnych w Trójmieście przygotowanie wydarzenia zawsze rozpoczynamy od zapoznania się z potrzebami uczestników. Charakter imprezy, w tym zaplanowane rozrywki, zawsze muszą być dopasowane do profilu grupy.

Konieczne jest opracowanie spójnej koncepcji imprezy integracyjnej nad morzem. Warto, by każdy element był powiązany z poprzednim. Nieważne, czy impreza odbędzie się na plaży czy na pokładzie statku – nie można zapomnieć o kwestiach technicznych, nagłośnieniu i oświetleniu, a także cateringu.

Słowem ”incentive” określa się sposób motywowania pracowników i klientów poprzez podróże. Człowiek niezaprzeczalnie jest ważnym kołem napędowym w firmie. Żaden, nawet najszybszy komputer, go nie wyręczy. Pracownicy, którzy wyróżniają się ...
Pewnie Was również dotykają dylematy, jaki prezent kupić mamie, tacie, siostrze czy przyjaciółce. Zakup prezentu dla bliskiej osoby to nie lada problem, lecz zakup upominku dla pracownika to więcej niż wyzwanie. Ponieważ da się odczuć, że okres prz ...