Pewnie Was również dotykają dylematy, jaki prezent kupić mamie, tacie, siostrze czy przyjaciółce. Zakup prezentu dla bliskiej osoby to nie lada problem, lecz zakup upominku dla pracownika to więcej niż wyzwanie. Ponieważ da się odczuć, że okres przedświąteczny trwa już pełną parą, ten wpis poświęcimy właśnie upominkom świątecznym dla pracowników.

 

1. Voucher do Spa
Voucher na zabiegi relaksacyjne to zawsze miła alternatywa. Day SPA Vita’o w swojej ofercie posiada wiele rodzajów masażu, aromaterapię oraz terapię muzyką. To miejsce stworzone od podstaw z myślą o ludziach potrzebujących wytchnienia od pośpiechu i codziennych obowiązków. Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie można czerpać spokój, wewnętrzne wyciszenie i dobrą energię. Tu zawsze można liczyć na uśmiech i pozytywne nastawienie.
http://spavitao.pl

 

2. Rękodzieło
Oryginalny i stworzony własnoręcznie prezent sprawi, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo. Dla Grupy Pakamera moda i hand made to całe życie. Ich zadaniem jest promocja polskich artystów i polskiego designu.
http://www.pakamera.pl

 

3. Kupon podarunkowy
Jest to uniwersalny i sprawdzony prezent motywacyjny, który nie wymaga prawie żadnego zaangażowania ze strony kupującego. Kupony Sodexo Benefits and Rewards Services uprawniają do nabywania towarów i usług w wybranych punktach handlowych i usługowych takich jak kina, baseny, siłownie czy centra odnowy biologicznej.
https://dlaciebie.sodexo.pl/kupony/

 

4. Drobne upominki
Przemysł gadżetów reklamowych nieustannie się rozwija, co pozwala na znalezienie naprawdę nietypowych rozwiązań. Uważamy jednak, że poczciwe kalendarze, materiały biurowe czy słodkości w fajnej oprawie stanowią również doskonały dodatek do upominków.

 

5. Premia
Niektórzy pracodawcy preferują nagradzanie swoich pracowników pieniężną gratyfikacją, która zawsze jest doskonałym rozwiązaniem 🙂
Wydaje nam się, że nie pogardzilibyście również takimi upominkami, jak dodatkowy dzień wolny, miejsce parkingowe Prezesa czy jeden dzień na stanowisku Dyrektora 🙂

A jakie są Wasze pomysły na Świąteczne upominki?

Słowem ”incentive” określa się sposób motywowania pracowników i klientów poprzez podróże. Człowiek niezaprzeczalnie jest ważnym kołem napędowym w firmie. Żaden, nawet najszybszy komputer, go nie wyręczy. Pracownicy, którzy wyróżniają się ...