Dobrze zaplanowana impreza integracyjna dla pracowników lub klientów powinna charakteryzować się właściwie opracowanym planem działania, który pozwoli zaangażować się każdemu w jej uczestnictwo. Jako firma eventowa, za każdym razem proponujemy naszym klientom szeroki wachlarz atrakcji, tworzymy kompleksową ofertę „szytą na miarę” i przygotowujemy szczegółowy program eventu. Dzięki naszemu doświadczeniu dokładnie wiemy, na jakie aspekty należy zwrócić uwagę, aby klienci korzystający z naszych usług osiągnęli jak największe korzyści i na długo zapamiętali współpracę z nami.

Poniżej prezentujemy 5 nieoczywistych pomysłów na udaną integrację:

1. MOBILNA SAUNA – fińska sauna objazdowa opalana drewnem to ciekawa propozycja na imprezę w plenerze. Saunę można postawić nad jeziorem, nad rzeką czy w lesie. Ten wynalazek może dojechać dosłownie wszędzie! Świetny pomysł na odpoczynek uczestników eventu np. po wyczerpującym programie integracyjnym.

2. GRA MIEJSKA to popularna forma integracji, która łączy w sobie elementy zabawy oraz rywalizacji. Może być zorganizowana na rowerach, wówczas uczestnicy na dwóch kółkach pokonują wyznaczoną trasę z użyciem mapy lub aplikacji mobilnej. Niedawno zorganizowaliśmy rowerową grę miejską dla norweskich klientów firmy Norwood w Trójmieście. Program oraz atrakcje ściśle nawiązywały do branży klienta, co spotkało się z wielkim entuzjazmem uczestników.

3. EVENT EDUKACYJNY – organizacja szkolenia połączona z integracją pracowników? Dlaczego nie! Impreza, która oprócz rozrywki będzie ze sobą niosła również treści edukacyjne to wartość dodana. W naszej ofercie mamy m.in. szkolenia BHP, szkolenia PPOŻ, pierwszą pomoc, akademię bezpiecznej jazdy a każdy program przygotowujemy indywidualnie mając na uwadze miejsce spotkania, ilość uczestników oraz wiek.

4. BIEG SURVIVALOWY to wyjątkowa okazja na przeżycie przygody w grupie współpracowników i zmierzenia się ze swoimi ograniczeniami. To również dobry sposób na sprawdzenie umiejętności pracy w grupie i sprawdzenie własnej wytrzymałości. Bieg terenowy to zabawa dla tych, którzy lubią się pobrudzić, ponieważ zaplanowane przeszkody zmuszą uczestników do czołgania się, wspinania, wchodzenia do wody, a nawet do zbiornika z lodem. Emocje gwarantowane!

5. SPOTKANIE ZE SZTUKĄ to niesztampowa atrakcja, podczas której uczestnicy zabierani są w niezapomnianą podróż do kultury i sztuki w różnych postaciach. Malarstwo, warsztaty teatralne, sztuka tańca czy sztuka cyrkowa to tylko część programu, który obfituje w niecodzienne doświadczenia i spotkania z wyjątkowymi ludźmi.
To tylko kilka z naszych propozycji imprezy firmowej dla pracowników, mamy ich w naszej ofercie znacznie więcej. Zapraszamy do kontaktu.

Słowem ”incentive” określa się sposób motywowania pracowników i klientów poprzez podróże. Człowiek niezaprzeczalnie jest ważnym kołem napędowym w firmie. Żaden, nawet najszybszy komputer, go nie wyręczy. Pracownicy, którzy wyróżniają się ...
Mając na uwadze, że branża eventowa rozwija się w zawrotnym tempie organizatorzy muszą nieustannie podążać za najnowszymi trendami. Klienci oczekują coraz to nowych pomysłów według niebanalnych i autorskich scenariuszy. Na pewno się z nami zgodzic ...