Dobrze zaplanowana impreza integracyjna dla pracowników lub klientów powinna charakteryzować się właściwie opracowanym planem działania, który pozwoli zaangażować się każdemu w jej uczestnictwo. Jako firma eventowa, za każdym razem proponujemy naszym klientom szeroki wachlarz atrakcji, tworzymy kompleksową ofertę „szytą na miarę” i przygotowujemy szczegółowy program eventu. Dzięki naszemu doświadczeniu dokładnie wiemy, na jakie aspekty należy zwrócić uwagę, aby klienci korzystający z naszych usług osiągnęli jak największe korzyści i na długo zapamiętali współpracę z nami.

Poniżej prezentujemy 5 nieoczywistych pomysłów na udaną integrację:

1. MOBILNA SAUNA – fińska sauna objazdowa opalana drewnem to ciekawa propozycja na imprezę w plenerze. Saunę można postawić nad jeziorem, nad rzeką czy w lesie. Ten wynalazek może dojechać dosłownie wszędzie! Świetny pomysł na odpoczynek uczestników eventu np. po wyczerpującym programie integracyjnym.

2. GRA MIEJSKA to popularna forma integracji, która łączy w sobie elementy zabawy oraz rywalizacji. Może być zorganizowana na rowerach, wówczas uczestnicy na dwóch kółkach pokonują wyznaczoną trasę z użyciem mapy lub aplikacji mobilnej. Niedawno zorganizowaliśmy rowerową grę miejską dla norweskich klientów firmy Norwood w Trójmieście. Program oraz atrakcje ściśle nawiązywały do branży klienta, co spotkało się z wielkim entuzjazmem uczestników.

3. EVENT EDUKACYJNY – organizacja szkolenia połączona z integracją pracowników? Dlaczego nie! Impreza, która oprócz rozrywki będzie ze sobą niosła również treści edukacyjne to wartość dodana. W naszej ofercie mamy m.in. szkolenia BHP, szkolenia PPOŻ, pierwszą pomoc, akademię bezpiecznej jazdy a każdy program przygotowujemy indywidualnie mając na uwadze miejsce spotkania, ilość uczestników oraz wiek.

4. BIEG SURVIVALOWY to wyjątkowa okazja na przeżycie przygody w grupie współpracowników i zmierzenia się ze swoimi ograniczeniami. To również dobry sposób na sprawdzenie umiejętności pracy w grupie i sprawdzenie własnej wytrzymałości. Bieg terenowy to zabawa dla tych, którzy lubią się pobrudzić, ponieważ zaplanowane przeszkody zmuszą uczestników do czołgania się, wspinania, wchodzenia do wody, a nawet do zbiornika z lodem. Emocje gwarantowane!

5. SPOTKANIE ZE SZTUKĄ to niesztampowa atrakcja, podczas której uczestnicy zabierani są w niezapomnianą podróż do kultury i sztuki w różnych postaciach. Malarstwo, warsztaty teatralne, sztuka tańca czy sztuka cyrkowa to tylko część programu, który obfituje w niecodzienne doświadczenia i spotkania z wyjątkowymi ludźmi.
To tylko kilka z naszych propozycji imprezy dla pracowników, mamy ich w naszej ofercie znacznie więcej. Zapraszamy do kontaktu.

Pewnie Was również dotykają dylematy, jaki prezent kupić mamie, tacie, siostrze czy przyjaciółce. Zakup prezentu dla bliskiej osoby to nie lada problem, lecz zakup upominku dla pracownika to więcej niż wyzwanie. Ponieważ da się odczuć, że okres prz ...
Mając na uwadze, że branża eventowa rozwija się w zawrotnym tempie organizatorzy muszą nieustannie podążać za najnowszymi trendami. Klienci oczekują coraz to nowych pomysłów według niebanalnych i autorskich scenariuszy. Na pewno się z nami zgodzic ...
Ubiegły weekend mieliśmy okazję uczestniczyć w jednym z największych wydarzeń blogowych - See Bloggers 2016. Zawsze chętnie bierzemy udział w takich wydarzeniach i staramy się czerpać z nich to, co najlepsze nie tylko z punktu widzenia uczestnika, al ...