Styczeń – Luty – Marzec 2017
Miniony rok uznajemy za wyjątkowy, pełen ciekawych wyzwań i nowych projektów. Początek był niezwykle intensywny i pracochłonny a to za sprawą eventu, który zorganizowaliśmy dla Mobility Motors Sweden. Naszym zadaniem było opracowanie koncepcji spotkania i jego kompleksowa organizacja. Zaproszeni goście przylecieli do Gdańska na pełen atrakcji 3-dniowy event. Zależało nam na przybliżeniu zagranicznym gościom historii naszego kraju, dlatego program zakładał m.in. zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności, które zrobiło niesamowite wrażenie na zwiedzających. Większość eventu odbywała się w języku szwedzkim dlatego było to nie lada wyzwanie również dla naszych konferansjerów. Ula Chincz i Filip Chajzer, którzy byli gospodarzami spotkania odnaleźli się w tej roli znakomicie a ich charyzma i doświadczenie sprawiły, że całość przebiegła bez zarzutu. Na konferencji zdefiniowanej sloganem Nissana – Innovation that excites! odbyła się premiera najnowszego modelu Nissana Micry, który sprowadziliśmy promem do Gdańska specjalnie na to wydarzenie (relacje w mediach: http://moto.trojmiasto.pl/Tak-wyglada-nowy-Nissan-Micra-n110000.html). Podczas eventu wykorzystaliśmy nowoczesne technologie, nowatorskie rozwiązania multimedialne i oświetleniowe a przestrzeń sali Hotelu Hilton wypełnił 22-metrowy ekran zbudowany z modułów LED P3. Po zakończonej części konferencyjnej, w błyskawicznym czasie przearanżowaliśmy przestrzeń na uroczystą kolację. Dzięki wyjątkowej scenografii, zespołowi muzycznemu oraz obsłudze, goście mogli poczuć się jak na Oscarowej Nocy. Program gala dinner zakładał m.in. wręczenie statuetek, występy artystyczne, pokazy oraz integrację pracowników firmy. Całość przebiegła bez zarzutu a wydarzenie zakończyło się z sukcesem!
Dzięki temu eventowi w 2017 rok wkroczyliśmy na pełnej mocy a przecież to był dopiero początek!

Kwiecień – Maj – Czerwiec 2017

Pierwszy kwartał roku w większości spędziliśmy w biurze pochłonięci tworzeniem ofert, tabelek excela oraz przygotowywaniem przetargów. Był to niezwykle pracochłonny czas wypełniony dyskusjami, spotkaniami i niezliczonymi burzami mózgów. Wraz z nadejściem wiosny przyszedł czas na kolejne realizacje i nadeszła pora aby wyruszyć w plener.
W pięknych okolicznościach przyrody zorganizowaliśmy event BHP dla pracowników firmy z Gdańska. W całości opracowana przez nas koncepcja spotkania zakładała zadania w grupach, które oprócz szkolenia okazały się pełną adrenaliny i emocji integracją pracowników. Liczne atrakcje t.j. gaszenie cieczy palnych i szafy elektrycznej, ewakuację z komory dymowej, symulację dachowania pojazdu, pierwszą pomoc, strażacką bojówkę i wiele innych zapewniła nam jedna z najbardziej doświadczonych firm w Polsce.
Tydzień później, podczas imprezy sportowej inaugurującej Puchar Bałtyku Nordic Walking 2017 zorganizowaliśmy atrakcje oraz część cateringową. Do dyspozycji mieszkańców Gdańska były m.in. escape tent, fitness na trampolinach, wodne atrakcje, masaże, food trucki i wiele innych atrakcji.
Kolejnym wydarzeniem plenerowym, który mieliśmy przyjemność organizować był piknik rodzinny „IV Biegu do źródeł”. Podczas eventu obraliśmy „kurs na detoks” a program i atrakcje nawiązywały do zdrowego i świadomego stylu życia. Blisko 2 tysiące uczestników bawiło się z nami w otoczeniu przyrody gdańskiego Parku Jelitkowskiego. Ambasadorką wydarzenia była dziennikarka prasowa i telewizyjna Katarzyna Bosacka a całość poprowadził nasz zaprzyjaźniony konferansjer, dziennikarz Radia Gdańsk – Tomasz Galiński. Event, który już na stałe wpisał się w kalendarz trójmiejskich imprez odniósł kolejny sukces.
Jeszcze przed wakacjami mieliśmy realizację dla firmy Flügger. Podczas pikniku pracownicy wraz z rodzinami spędzili wyjątkowy czas na plaży w Sopocie angażując się w liczne atrakcje sportowe i warsztaty.
Na każdym ze wspomnianych eventów plenerowych pogoda dopisała i nie musieliśmy wdrażać żadnego z przygotowanych „Planów B”. Czy już wspominaliśmy, że u nas pogoda jest wraz z eventem w pakiecie? 😉

Październik – Listopad- Grudzień

W ostatnim kwartale roku pochłonęły nas przygotowania i realizacja dwóch eventów integracyjnych dla pracowników firmy SESCOM. Pierwszy z nich odbył się w „Rancho pod Bocianem” w okolicach Warszawy i obfitował w liczne atrakcje outdoorowe. Do dyspozycji gości były m.in. quady, strzelnica, ścianka wspinaczkowa, skokochron, park linowy. Wieczorem zaplanowaliśmy integrację podczas imprezy tanecznej.
Drugi event, który miał miejsce pod Poznaniem wymagał od uczestników koncentracji, współpracy oraz zmysłu technicznego a to dlatego, że główną atrakcją była Maszyna Goldberga. Dzień pełen wrażeń zwieńczyła uroczysta gala wieczorna w hali namiotowej z efektowną oprawą wizualną i zabawą do białego rana.

Koniec 2017 roku był dla nas czasem intensywnej pracy w biurze, przygotowywaniem nowych przetargów i ofert. A co z tego wyniknie? Jakie wyzwania czekają nas w Nowym Roku? Okaże się już niebawem ale jedno jest pewne…nie możemy się już doczekać 🙂 Do zobaczenia na szlaku eventów w 2018!

Pewnie Was również dotykają dylematy, jaki prezent kupić mamie, tacie, siostrze czy przyjaciółce. Zakup prezentu dla bliskiej osoby to nie lada problem, lecz zakup upominku dla pracownika to więcej niż wyzwanie. Ponieważ da się odczuć, że okres prz ...