EVENT

Bądź @Prowly, czyli wyjazd integracyjny dla pracowników. Tu liczył się work-life balance, well-being, zabawa i integracja. Był to wyjazd pełen pozytywnych wrażeń i emocji. Pierwszego wieczoru, jubileuszowa impreza nosiła nazwę „Back to the ’90s”. Nie zabrakło neonów, błyszczących kolorowych dekoracji i tematycznych atrakcji. Flippery, fotobudka 360, kula dyskotekowa, kolorowe stroje i muzyczne hity sprawiły, że była to wyjątkowa podróż do ostatniej dekady XX wieku.

Drugiego dnia na uczestników czekały letnie atrakcje. Aktywności na wodzie, eko warsztaty, bubble football, SUP joga, odprężające masaże, zabiegi na dłonie, rejsy motorówką. A do tego gry zespołowe, chilloutowa muzyka i oczywiście pyszne jedzenie. Był to czas regeneracji i relaksu, przyjemności i integracji. A wieczorem Beach Party – kolacja oraz impreza wieczorna w plenerze. Zachód słońca, grill, ognisko, kolorowe drinki i klubowa muzyka. Cały dzień zapełniony był atrakcjami po brzegi, ale… na relaksie, bez pośpiechu i napiętej agendy.

MIEJSCE

Ruciane Nida

ZADANIA

Opracowanie koncepcji wydarzenia, kompleksowa organizacja wyjazdu firmowego, zapewnienie lokalizacji, logistyka, dobór atrakcji integracyjnych, team-building, booking artystów, technika sceniczna, upominki, obsługa osobowa.

Event integracyjny dla pracowników Towarzystwa Ubezpieczeń Warta S.A. i ich rodzin zorganizowany w ostatni weekend wakacji. W programie m.in. strefa ekologicznych gier, warsztaty kulinarne, zabawy z animatorami, fotobudka, warsztaty kreatywne i plastyczne, strefa relaksu z masażami, warsztaty barmańskie zwieńczone efektownym pokazem.
Wyjątkowy plener artystyczny inspirowany żywiołem wody zorganizowany pod hasłem „Poznajmy się w tangu”. Warsztaty tanga argentyńskiego, koncert carillonowy, warsztaty malowania na wodzie, plener artystyczny z rysownikami, występ zespołu Zagan Acoustic, wodna kawiarenka, piękna scenografia i wyjątkowi goście. Wodowanie Sztuk to realizacja, która zapadnie nam w pamięci na długo.
Integracyjny event bezpieczeństwa i spektakularne pokazy z zakresu ochrony przeciwpożarowej! Była akcja, była adrenalina, były emocje! Jak ugasić szafę elektryczną? Jak ewakuować się z komory dymowej? Symulacje dachowania i zderzeń, ewakuacja z pojazdu oraz instruktaż udzielania pierwszej pomocy! Strażackie bojówki i gaszenie cieczy palnych! Zadania angażujące do współpracy, a jednocześnie honorowej rywalizacji. Pełen emocji dzień bezpieczeństwa zakończony integracją podczas wieczornej zabawy.