EVENT

Bądź @Prowly, czyli wyjazd integracyjny dla pracowników. Tu liczył się work-life balance, well-being, zabawa i integracja. Był to wyjazd pełen pozytywnych wrażeń i emocji. Pierwszego wieczoru, jubileuszowa impreza nosiła nazwę „Back to the ’90s”. Nie zabrakło neonów, błyszczących kolorowych dekoracji i tematycznych atrakcji. Flippery, fotobudka 360, kula dyskotekowa, kolorowe stroje i muzyczne hity sprawiły, że była to wyjątkowa podróż do ostatniej dekady XX wieku.

Drugiego dnia na uczestników czekały letnie atrakcje. Aktywności na wodzie, eko warsztaty, bubble football, SUP joga, odprężające masaże, zabiegi na dłonie, rejsy motorówką. A do tego gry zespołowe, chilloutowa muzyka i oczywiście pyszne jedzenie. Był to czas regeneracji i relaksu, przyjemności i integracji. A wieczorem Beach Party – kolacja oraz impreza wieczorna w plenerze. Zachód słońca, grill, ognisko, kolorowe drinki i klubowa muzyka. Cały dzień zapełniony był atrakcjami po brzegi, ale… na relaksie, bez pośpiechu i napiętej agendy.

MIEJSCE

Ruciane Nida

ZADANIA

Opracowanie koncepcji wydarzenia, kompleksowa organizacja wyjazdu firmowego, zapewnienie lokalizacji, logistyka, dobór atrakcji integracyjnych, team-building, booking artystów, technika sceniczna, upominki, obsługa osobowa.

Rodzinne klimaty podczas pikniku dla pracowników firmy Flügger w Pick&Roll. Integracja i zabawa, atrakcje dla dzieci i dorosłych. Do dyspozycji uczestników urządzenia rekreacyjne, animacje i warsztaty. Emocje i rywalizacja pracowników firmy podczas turnieju piłki siatkowej oraz piłki nożnej w wersji makro!

W październiku i marcu mieszkanki i mieszkańcy Gdańska, pasjonaci przemysłowej inżynierii i nowoczesnych technologii mieli okazję zwiedzić Port Czystej Energii – nową miejską elektrociepłownię, która zagospodaruje śmieci nienadające się do recyklingu i wytworzy z nich energię elektryczną i ciepło.

Podczas zorganizowanych przez nas dwóch edycji Dni Otwartych goście poznali bliżej jedną z najnowocześniejszych instalacji odzysku energii z odpadów nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Pod opieką przewodników-inżynierów blisko 2000 osób zwiedziło poszczególne budynki, dowiadując się, jak przebiega proces termicznego przekształcania śmieci.